Odborné články

Jak vám pomůže měření na InBody zjistit, na čem jste a které tipy na hubnutí jsou pro vás ty pravé? Jak pracovat se svým metabolismem? Jak mít v jídelníčku více bílkovin a méně cukrů? S pomocí výživových poradců se snažíme inspirovat k malým změnám, které ve vašem životě přinesou velké výsledky.

Nová cesta ke kontrole cukrovky a zlepšení zdraví u diabetiků 2. typu

Objevte, jak může přerušovaný půst 5:2 pomoci zlepšit zdraví a kontrolu hladiny cukru u pacientů s diabetem 2. typu. Studie ukazuje, že tento stravovací plán, který je součástí The 1:1 Diet, může být efektivní alternativou ke klasické léčbě diabetu.

Smutný rekord: diabetes má v Česku už přes 1 milion lidí

Česká republika dosáhla neslavného milníku – celkový počet diabetiků přesáhl podle posledních dat jeden milion případů. Počty pacientů s cukrovkou navíc rostou kontinuálně a WHO dokonce varuje doslova před epidemií cukrovky.

5 triků, díky kterým budou vaše jídla bohatá na bílkoviny

Proč mám tak rychle po jídle hlad? Proč se mi nedaří snížit váhu? Proč mě pořád honí mlsná? Proč mám málo svalové hmoty, i když cvičím dost?

Obezita je v Česku častý zdravotní problém, jak z toho ven?

Dnes vám přinášíme rozhovor s MUDr. Ditou Pichlerovou PhD., odbornicí na výživu a lékařkou, která se specializuje na problematiku obezity.

Co vám prozradí BMI kalkulačka?

BMI kalkulačka vám prozradí, jaká by měla být vaše ideální váha. Výsledek však neberte jako dogma

Jak zvládnout změny spojené s menopauzou

Z průzkumu The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan vyplývá, že přibývání na váze v menopauze má drastický vliv na sebevědomí u 25 % žen. Každá desátá žena dokonce přiznává, že právě v tomto křehkém období je její sebevědomí nejnižší za celý život.

5 tipů, jak zařadit bílkoviny do jídelníčku

Každý asi ví, že bílkoviny jsou základním stavebním kamenem našeho těla. Jedná se tedy o makroživinu, kterou nezbytně nutně potřebujeme.

Jak se zbavit závislosti na sladkém?

Proč vůbec hovoříme o závislosti na sladkém? Hlavním „viníkem“ je dopamin, který je nazýván "hormonem štěstí".

Impostor syndrom: Co to je a koho postihuje nejčastěji?

Neustále zpochybňujete svoje úspěchy a přisuzujete je náhodě? Necítíte se dost dobří a máte dojem, že si nezasloužíte žádné uznání? Pak možná trpíte impostor syndromem neboli syndromem podvodníka. Jak se ale tohoto nepříjemného vnitřního přesvědčení zbavit?

Objednejte se na nezávaznou vstupní konzultaci zdarma ještě dnes!

Dohodněte si nezávaznou konzultaci zdarma ještě dnes!

Mám zájem o konzultaci

Dohodněte si nezávaznou
konzultaci zdarma

Nepodařilo se odeslat formulář.
1Vyplňte formulář
2Zavoláme vám
3Setkáte se s poradcem
×

Sme tiež
na Slovensku

Prejsť na SK

Používáte zastaralý prohlížeč. Můžete si jej aktualizovat na této stránce.